TRANSPORT SPEDYCJADAFI TRANSPORT

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży TSL. Swoją działalność opieramy na wieloletnim doświadczeniu w sektorze usług transportowych i spedycyjnych. Pozwala nam to świadczyć usługi na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen rynkowych. Naszymi klientami są zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zatrudniamy wykwalifikowany personel i kierowców z wieloletnim doświadczeniem. Rzetelność i niezawodność to tylko jedne z cech opisujących naszą firmę.

https://dafitransport.com/wp-content/uploads/2020/05/1.jpg
https://dafitransport.com/wp-content/uploads/2020/05/2.jpg
https://dafitransport.com/wp-content/uploads/2020/05/3.jpg
https://dafitransport.com/wp-content/uploads/2020/05/4.jpg

NASZE ATUTYSzeroka gama usług

Głównym przedmiotem naszej działalności są krajowe i międzynarodowe przewozy drogowe cało pojazdowe i drobnicowe. Prowadzimy transport w całym kraju, na terenie Unii Europejskiej jak i po za nią. Przewozimy również ładunki częściowe, możemy ładunek od jednego klienta dostarczyć w kilka miejsc.

PROFESJONALIZMDoświadczenie i podejście do klienta

Nasza firma zatrudnia wyspecjalizowanych pracowników w dziedzinie transportu i spedycji, dlatego możemy świadczyć usługi najwyższej jakości. Kierowcy i spedytorzy z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy również własną flotę ponad 200 aut do przewozów ładunków. Sprawny system organizacji transportu sprawia, że możemy zaoferować państwu korzystne, bezkonkurencyjne ceny.

DOSTARCZYMY TWÓJ ŁADUNEK

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami